Reklam Ver! Firmanızın reklamlarının Sultanbeyli TV'de yer almasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sultanbeyli Adına Herşey
Whatapp İhbar Hattı
reklam1
Derma-Roller Nedir?
DERMA-ROLLER NEDİR?

Son günlerde sürekli reklamlarda ve sosyal medyada karşımıza çıkan Derma roller nedir? Ne için kullanılır?

Cildimizde zamanla açılan gözenekler ve oluşan kırışıklar için ameliyatsız çözüm olduğunu iddia eden bu ürün, cildin kendi kendini yenilemesi sistemini baz alarak üretilmiş.

Üzerinde bulunan yaklaşık bin mikro iğneyle önce cildinizde gözle görülmez minik yaralar açıp daha sonra cildin bu minik yaraları yenileyip, gözenekleri kapatır ve kırışıklıkların azalmasını sağlar.

Akne ve sivilce izleri Selülitlerde de kullanımı oldukça yaygın. Tüm cilt tiplerine uygun. Aynı zamanda cilt bakımında kullandığımız ürünlerin cildin derinlemesine inmesini sağlar.

Görünüşte oldukça basit olan bu aletlerin aynı zamanda oldukça dikkatli kullanılması gerekiyor. Aksi takdirde şiddetli ve sürekli kullanırsa ciltte uzun süre kalan yaralara sebep olabilir. Kullanımı hassasiyet ve dikkat gerektiren bu ürün cildin belli bir bölgesine ileri-geri, sağa-sola, aşağı-yukarı hareketlerle yavaşça uygulanır. Haftada 2 kereden fazla uygulanması tavsiye edilmiyor.

Uygulamadan sonra isterseniz cilt bakımında kullandığınız krem, maske veya bakım yağınızı kullanabilirsiniz. El, yüz ve boyun bölgesine uygulanabilen bu aletin dikkatli kullanılmasını tavsiye ederiz.

reklam4
Bizi Takip Edin!
2022©copyrightsultanbeylitv