Reklam Ver! Firmanızın reklamlarının Sultanbeyli TV'de yer almasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sultanbeyli Adına Herşey
Whatapp İhbar Hattı
reklam1
Sinan Çolak, SUBESO Başkan Adaylığını Açıkladı
Sinan Çolak, SUBESO Başkan Adaylığını Açıkladı

Sultanbeyli'nin sevilen simalarından işadamı Sinan Çolak Sultanbeyli birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlığına bugün resmen aday olduğunu açıkladı.

Sinan Çolak düzenlediği kahvaltı programında ilçe esnafı ve basın mensuplarına yaptığı açıklamada vakit değişim vakti, bugün burada Sultanbeyli birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan adaylığımı açıklamak için buluştuk, katılım sağlayan tüm esnaf dostlarımıza teşekkür ediyorum. Geçen dönem kongremizde başkanımız Ömer Erdoğan'nın bizleri tercih etmesiyle ve sizlerin desteği ile Esnaf Odası Yönetim Kurulu üyeliğine seçildim, Esnaf Odası Yönetim Kurulu üyeliğinde oluşan tecrübemiz ile odamızın başkan adaylığı için, gençliğimizin de verdiği enerji ile yola çıktık, siz değerli esnaf dostlarımız teveccüh gösterip Mesleğinizi esirgemediğiniz için çok teşekkür ediyorum.

Bu güzel ilçemizin ekonomisine katkı sağlayan siz değerli esnafımızın derdini iyi bilen biri olarak Talip olduk Allah'ın izniyle Odamızı daha iyi yerlere taşıyacağız Biz Sultanbeyli'yi ve esnafımızın derdini biliyoruz çözüm noktasında hep birlikte mücadele vereceğiz, esnafımızın Daha güzel günlere kavuşması için mücadele vereceğiz..

Mevcut başkanımızla birlikte Yaklaşık 3 yılı Geçkin süredir yol yürüyoruz, kendisiyle ve yönetimi ile istişare ettik, Sağ olsunlar anlayış ve saygı ile karşıladılar,

Çolak konuşmasını noktalarken son olarak başka adaylar da çıkacak onlarla'da istişare ederek yol yürüyeceğiz, ilçemiz için güzel projeler oluşturup seçime el,ele birlikte ilçemizn ve esnafımızın daha iyi yerlere gelmesi için elimizden geleni yapacağız.

Hepinizin duasını ve desteğine talibim katılım sağladığınız için hepinize tek, tek teşekkür ediyorum....

reklam4
Bizi Takip Edin!
2023©copyrightsultanbeylitv