Reklam Ver! Firmanızın reklamlarının Sultanbeyli TV'de yer almasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sultanbeyli Adına Herşey
Whatapp İhbar Hattı
reklam1
Köy Eşkiyaları ile ilgili yeni Görüntüler
Köy Eşkiyaları ile ilgili yeni Görüntüler

Liderliğini Ercan Ekiz adlı şahısın yaptığı 10 kişilik Köy Çetesi tehditlerine devam ediyor. Yaklaşık bir ay önce Kendi köylüsü olan Ayşe Ekiz isimli Kadını Ardahan'ın Göle ilçesi Küçük Altunbulak Köyü'nden 10 kişilik Çetesi ile takip ederek Göle ilçe meydanında linç etmişlerdi.

Köy Eşkiyaları ile ilgili yeni görüntüleri, en kısa zamanda yayınlayacağız.

Mağdur Ayşe Ekiz'in verdiği beyana göre liderliğini Ercan Ekiz'in yaptığı 10 kişilik Köy Çetesi tehditlerine devam ediyor. Şehir Meydanında Ayşe Ekiz adlı kadını, eşini ve çocuklarını linç etmişlerdi. Ercan Ekiz adlı zanlı kamera görüntülerine rağmen  serbest bırakılmıştı. Yaşanan olayın ardından tehditlerini sürdüren Köy eşkıyaları, linç ettikleri aileye ''köyü terk etmedikleri taktirde hepinizi öldüreceğiz'' tehdidinde Bulunuyorlar.

 Ayşe Ekiz ile yaptığımız görüşmelerde:  ''Yetkililerden  yardım istiyorum. Bize tehditler savuran Ercan Ekiz ve adamları: sizi ibreti alem olsun diye köyde değil şehir meydanında linç ettik. Bize kimse dokunamaz, devlet bize dokunamaz. Kimse bizi tutuklayamaz, köyü terk etmediğiniz taktirde hepinizi öldüreceğiz diye tehdit ediyorlar. Eşimin ve çocuklarımın hayatından endişeleniyorum'' iddialarında bulundu.

Ayşe Ekiz: Bir aydır uyku yüzü görmedim. Kafama aldığım ağır darbelerden sonra ağrılardan uyuyamıyorum. Üstelik birde ailemin hayatından endişe ediyorum. Devlet büyüklerime yalvarıyorum. Bana yardımcı olsunlar...

reklam4
Bizi Takip Edin!
2022©copyrightsultanbeylitv