Reklam Ver! Firmanızın reklamlarının Sultanbeyli TV'de yer almasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sultanbeyli Adına Herşey
Whatapp İhbar Hattı
reklam1
Emine Bulutun Katili 9 Ekimde Hakim Karşısında
Emine Bulutun Katili 9 Ekimde Hakim Karşısında

Geçtiğimiz günlerde Kırklareli'de eski karısının boğazını 10 yaşındaki kızı önünde kesen vahşi katil 9 Ekimde adaletin önüne çıkacak.  18 ağustosta Kırklareli Menderes Caddesinde eski kocası tarafından küçük kızı karşısında bıçaklanarak hayata veda etmişti. Sosyal medya'da yayınlanan videodan sonra haber ülkede yasa neden oldu.

Bütün ülkenin gündemi olan Emine Bulut davasına yaklaşık 60 avukatın katılacağı öğrenildi. Aynı zamanda katilinin savunması için görevlendirilen avukatların katilin avukatlığını yapmayacağı açıklandı. Toplumun kanayan yarası haline gelen kadın cinayetinin kurbanlarından biri olan Emine Bulut'un 10 yaşındaki kızı Bilge için spor, sanat camialarının düzenlediği çeşitli etkinliklerle bağış toplandı. Toplanan bağışlar ve banka hesaplarının korunak altına alınması için görevlendirilen avukatı aynı zamanda kişisel haklarını da koruyacak.

SANATÇI HALUK LEVENT BİLGE'NİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

En başından beri süreci takip eden hukuki yardım ve destek sağlanmasına yardımcı olan Haluk Levent miniğin yüzünü güldürmeyi başardı. Emine Bulut'un kızı minik Bilge'nin ''anne ölmeni istemiyorum'' yakarışlarına dayanamayan Haluk Levent Emine Bulut'un babası ve kardeşlerinden aldığı vekaletnameyle yöneticisi olduğu AHBAP kuruluşunun avukatlarını harekete geçirdi. Görüntülü olarak konuştuğu Bilge'ye ''bak yakında yanına gelip şarkı söyleyeceğim'' deyince minik Bilge'nin yüzü güldü.


KADINA ŞİDDETE SUSULMAYACAK.

reklam4
Bizi Takip Edin!
2022©copyrightsultanbeylitv