Reklam Ver! Firmanızın reklamlarının Sultanbeyli TV'de yer almasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sultanbeyli Adına Herşey
Whatapp İhbar Hattı
reklam1
Cumhurbaşkanı Erdoğan,dan kademeli normalleşme açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan,dan kademeli normalleşme açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan kademeli normalleşme merakla beklenen Cafe ve restaurantlar ın açılmasına dair yol haritası ilerleyen günlerde belirleneceğini açıkladı Vaka sayılarına bağlı olarak gevşet ile bileceği söylenirken Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan virüs salgınında mart ayı itibari ile kademeli olarak başlatılacağını açıkladı


Kritik konuya ilişkin Erdoğan'ın açıklamaları şöyle:

''Tedbir ile ilgili hususları paylaşan Erdoğan mart ayı aşılamada büyük yol kat edeceğimiz bir ay olacaktır. Sağlık bakanımızın belirlediği kriterlere göre dört gruba ayrılarak Mart başı itibari ile kademeli normalleşme sürecini başlatıyoruz. İllerimizde vaka ve aşı oranları kriterlere göre düşük orta, yüksek ve çok yüksek riskli olarak sınıflandırmacağız. Salgın tedbirleri sebebiyle ara vermek zorunda kalan restoran, kafe kıraathane vb.  işletmelerimizi, esnafımızı rahatlatacak yol haritası ilerleyen günlerde açıklanacaktır. Ayrıca haftasonu uygulamasından başlayarak sokağa çıkma kısıtlamasını da illerimizdeki vaka aşılama ve diğer ilgili kriterlere göre aşamalı şekilde kaldırıyoruz.


Vatandaşlarımız bu konuda ne kadar dikkatli olur, ne kadar hassas davranırsa, kendi illerindeki görünümü ne kadar iyileştirilirse; normalleşme takvimi de o derecede hızlı ilerleyecektir.

Tüm vatandaşlarından bir kez daha yürüttüğümüz Mücadele'ye destek vermesini istirham ediyorum.''

reklam4
Bizi Takip Edin!
2022©copyrightsultanbeylitv