Reklam Ver! Firmanızın reklamlarının Sultanbeyli TV'de yer almasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sultanbeyli Adına Herşey
Whatapp İhbar Hattı
reklam1
CHP Milletvekili Okan Gaytancıoğlunun Yasak Aşk Düğümü
Ayrılmak İsteyince Mahkemelik OldularEdirne CHP Milletvekilinin Yasak Aşkıyla Mahkemelik oldu

Chp'nin Edirne milletvekili Gaytancıoğlu, evli öğretmen Özlem Feraye Önder ile mahkemelik oldu.

Evli Öğretmen Gaytancıoğlu'nu çıplak fotoğraflarını basına servis edip, müstehcen konuşmalarının eşine göstermekle tehdit etti. Bir süredir yasak aşk yaşayan Önder Milletvekili aşkıyla olan internet konuşmalarını, mühtehcen ifadelerini ve Milletvekili'nin Gönderdiği çıplak fotoğraflar kayıt altına aldığı ortaya çıktı.

Arası bozulan çiftin ayrılmak isteyen tarafı Gaftancıoğlu'na Önder'in  ''Ben kanserim benden ayrılamazsın, daha kötü olurum, kocam öğrenir'' şeklinde tehdit ettiği ileri sürüldü. Ayrılmakta kararlı olan Gaytancığlu'na tehdit ve şantaj sürünce Gaytancıoğlu savcılığa giderek şikayette bulundu.

CHP'li milletvekilinin şikayet dilekçesinde şunları beyan etti;

2017’de TBMM’ye geldi. Kendisini tanıttı. Eski arkadaşım olması nedeniyle kendisini kabul ettim. Kızı Ebru Özge Kaya için öğretmenlik sınavlarında yardımcı olmamı istedi. Yardımcı olamayacağımı söyledim. Sohbet biraz uzadı ve dışarı yemek yemeğe çıktık. Yemeğin sonrasında bir otele geçtik ve burada cinsel ilişkiye girdik. Daha sonra da birkaç kez beni arayıp davet etti. Bu buluşmaların bazılarında cinsel ilişki oluyordu. Bu görüşmelerin devamında Özlem, kanser hastası olduğunu, benim yanımda kalmasının gerektiğini, bana aşık olduğunu, benden ayrılırsa hastalığının ilerleyeceğini, eşinin birlikteliğimizi öğrenmesi halinde durumun kötü olabileceğini söyleyerek üstü kapalı bir şekilde beni tehdit etti.


reklam4
Bizi Takip Edin!
2022©copyrightsultanbeylitv