Reklam Ver! Firmanızın reklamlarının Sultanbeyli TV'de yer almasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sultanbeyli Adına Herşey
Whatapp İhbar Hattı
reklam1
Özel Denttotal Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği
  • Özel Denttotal Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği
  • 0216 487 28 10
  • 0555 056 57 50
  • http://www.denttotal.com.tr
  • info@denttotal.net
  • Eşref Bitlis Bulv. No:23 İSTANBUL
Firma / Kuruluş HakkındaTARİHÇEMİZ;

 2009 yılında Marmara üniversitesi Dişhekimliği fakültesinden mezun olan Dt.Oktay KARATAŞ tarafından açılarak üç yıl boyunca muayenehane şeklinde hizmet veren kurumumuz,2013 yılı itibariyle büyüyerek ve gelişerek AYDOSDİŞ Orhangazi adını almış ve 2018 mart ayına kadar bulunduğu adreste poliklinik olarak hizmetlerine devam etmiştir.Nisan 2018 itibariyle yeni yerine taşınan kurumumuz,Özel DENTTOTAL Ağız ve Diş sağlığı polikliniği adıyla siz değerli misafirlerine hizmet vermeye devam etmektedir.

 

 MİSYONUMUZ

 

Kurum içi eğitimlerle sürekli desteklenen, konularında uzman çalışanlarımızla, hasta ve çalışan güvenliğini on planda tutarak, hasta odaklı ,insan haklarına saygılı, çevreye duyarlı, sağlık alanında dünyadaki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından izleyen, yenilikçi ve yaratıcı

 

kimliğimizle toplumsal sorumluluğumuzun bilincinde olarak başta bölgemiz olmak üzere tüm ülkeden ve yurtdışından gelen hastalara en üst düzeyde, kaliteli, etkin ve verimli sağlık hizmetleri sunmak.


 KALİTE POLTiKAMIZ

Diş sağlığı merkezi olmanın bilincinden hareketle, Uluslararası Standartlar doğrultusunda, tüm çalışanların katılımına dayanan bir kurum kültürü oluşturmak ve önce insan anlayışını temel felsefemiz olarak kabul ederek , ülke şartlarına uygun,yeni ve modern teknolojiyi izleyerek, güler yüzle ve hasta haklarını gözeten ağız ve diş sağlığı konusunda profesyonel hizmet vermektir.

 

kimliğimizle toplumsal sorumluluğumuzun bilincinde olarak başta bölgemiz olmak üzere tüm ülkeden ve yurtdışından gelen hastalara en üst düzeyde, kaliteli, etkin ve verimli sağlık hizmetleri sunmak.


 VİZYONUMUZ


Ağız ve Diş Sağlığı Tanı ve Tedavilerinde ülkenin en iyi sağlık kuruluşlarından birisi olabilmek için; dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden, sürekli gelişen, hastalar tarafından tercih edilen, yurt içinde ve yurt dışında sektöründe öncü kurumlarla hizmet gücünü birleştiren ve bu gücü bilimsel anlamda kullanım başarısını gösteren uluslararası standartlarda marka olmuş bir sağlık kurumu olmaktır.

 HİZMET TANIMI

Çene cerrahisi, implantoloji, ortodonti, estetik diş hekimliği, pedodonti (çocuk dişleri), kanal tedavisi, diş eti hastalıkları gibi diş hekimliğinin bütün alanlarında uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Bunun yanında uluslararası standartlarda teknik uygulamalarla estetik diş hekimliğini buluşturmakta ve özünde bir sanat olan mesleğin tüm branşlarını birleştirerek çözüm sunmaktadır.

 

 DEĞERLERİMİZ;

 Dürüstlük

 Liderlik

 Takım çalışması

 Hasta ve çalışan memnuniyeti

 Mükemmellik

Özveriliyiz, hedefimiz mükemmelliktir. Üstlendiğimiz her işi ‘en iyi’ şekilde gerçekleştirmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayız.

“Nerede insan sevgisi varsa, orada bu sanata sevgi de vardır.” Hippokrates

reklam4
Bizi Takip Edin!
2022©copyrightsultanbeylitv